• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Нормативні документи щодо організації дистанційного навчання

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджено Наказом МОН від 08.09.2020 р. №1115

Лист Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 р. №1/9-609 "Щодо організації дистанційного навчання"

Організація освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання

Платформи для дистанційного навчання, які використовуються в закладі:

G Suite для освіти

Робота в Google Classroom

/Files/images/2021-2022nr/завантаження.png

Синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

При синхронному режимі проведення занять тривалість уроків не може перевищувати:

1 класи - 10 хвилин;

2-4 класи - 15 хвилин;

5-7 класи - 20 хвилин;

8-9 класи - 20-25 хвилин;

Асинхронний режим - це взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Адміністрація закладу з вчителями постійно проводить роботу з вивчення технологій дистанційного навчання, освоєння інструментів проведення уроків в синхронному режимі, онлайн-конференцій, онлайн-тестувань, створення блогів для організації роботи в асинхронному режимі.

Для успішного моніторингу і контролю якості дистанційного навчання адміністрація закладу долучена до всіх Google Classroom. Контроль виконання освітніх програм здійснюватиметься згідно Річного плану роботи школи.

Кiлькiсть переглядiв: 32