• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

З Україною в серці …


/Files/images/2015-2016_nr/image.gif

МОН затвердило нову концепцію патріотичного виховання

Стрітівська філія долучилась до челенджу "Здорова Україна - 30". Виконай свою улюблену фізичну вправу 30 разів, позначте людину, якій передаєте челендж. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь! Приходь та підтримай країну разом з нами!

З собою обов’язково мати драйвовий настрій та посмішку.

Бажаємо міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.

/Files/images/sport/зображення_viber_2021-09-14_21-23-22-200.jpg

/Files/images/sport/зображення_viber_2021-09-14_21-23-22-939.jpg


З Україною в серці

Благодійна акція на підтримку воїнів АТО «З Україною в серці» об’єднала благородною справою Стрітівську ЗОШ, КЗ КОР «Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва» та жителів села Стрітівка.

Для військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора, школярі написали щирі та теплі слова подяки за те, що над їхнім селом мирне синє небо, що їх сон тривожать лише співи пташок, що вони можуть спокійно ходити до школи. Також школярі зібрали для наших захисників солодощі та інші продукти харчування.

Сподіваємося, що символічні бандури, виготовлені студентами кобзарського коледжу, допоможуть відчути українським воїнам нашу підтримку й тепло щирих сердець.

З метою організації передачі посилки воїнам АТО до Стрітівки завітали Олександр Ламбурський із псевдо «Моряк» – демобілізований боєць 30-ї бригади, голова ГО "Спілка Ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України", батько чотирьох дітей, а ще – поет-початківець та волонтер Леонід Забара, який займається допомогою учасникам АТО з 2014 року.

Олександр прочитав свій вірш, присвячений подіям в АТО. Поділився, що перший свій вірш написав на війні – після загибелі бойового побратима.

Знаєте, до закладів завітало двоє людей хвилин на 10-15, але потужну енергетику, щиру гордість за українських захисників та свою національність відчули всі. У когось на очах були сльози, всі хотіли сказати слова вдячності і пошани, але не всі змогли, емоції завадили…

Обов’язково продовжимо співпрацю далі…

Милосердя і доброта – це два крила, на яких тримається людство.

Тільки великі нації здатні на велике добро!

/Files/photogallery/IMG_20210120_120926.jpg

/Files/photogallery/IMG_20210120_124950.jpg

/Files/photogallery/IMG_20210120_124912.jpg

Національно-патріотичне виховання

Завданням є формування патріотичних почуттів, тобто, вироблення високого ідеалу служіння народові, готовність до трудового та героїчного подвигу в ім'я процвітання української держави.

Мета – виховання громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист атьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, прагнути до фізичного вдосконалення, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії Українського народу, його Збройних Сил.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього.

Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани»

М. Рильський

Реалізація патріотичного напрямку виховання:

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Патріотичний напрямок виховання учнів реалізується через:

громадянську освіту та громадянське виховання;військово-патріотичне виховання;правове виховання;морально - етичне виховання на основі вивчення традицій українського народу.

Завдання національно-патріотичного виховання:

забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості в Україні відповідно до її інтересів та можливостей;виховання правової культури, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки — Герба, Прапора, Гімну України та історичних святинь;сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, успадкування духовних та культурних надбань українського народу;формування мовної культури, оволодіння та вживання української мови як духовного коду нації;формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української Держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини;відновлення і вшанування національної пам'яті;підтримка воїнів АТО;утвердження в свідомості громадян об'єктивної оцінки ролі українського війська в українській історій, спадкоємності розвитку Збройних Сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України і її громадян від княжої доби, Гетьманського козацького війська, військ Української народної республіки. Січових стрільців, Української повстанської армії до часів незалежності, передумов та наслідків революції Гідності.формування психологічної та фізичної готовності, молоді, до виконання громадянського та конституційного обов'язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави, підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до державної та військової служби;відродження та розвиток українського козацтва як важливої громадської сили військово-патріотичного виховання молоді;забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, людей похилого віку, турбота про молодших та людей з особливими потребами;консолідація діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування, навчальних закладів, громадських організацій щодо національно-патріотичного виховання;сприяння діяльності установ, навчальних закладів, організацій, клубів та осередків громадської активності, спрямованих на патріотичне виховання молоді;підтримання кращих рис української нації – працелюбності, прагнення до свободи, любові до природи та мистецтва, поваги до батьків та родини;створення умов для розвитку громадянської активності, професіоналізму, високої мотивації до праці як основи конкурентоспроможності громадянина, а відтак, держави;сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров'я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості;виховання здатності протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадської діяльності;створення умов для посилення патріотичної спрямованості телерадіомовлення та інших засобів масової інформації при висвітленні подій та явищ суспільного життя; реалізація індивідуального підходу до особистості та виховання.

В нашому закладі патріотичне виховання також конкретизується через систему таких виховних завдань:

утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;підвищення престижу військової служби як виду державної служби, а звідси культивування ставлення до солдата як до державного службовця;визнання й забезпечення в реальному житті прав дитини як найвищої цінності держави і суспільства;усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;прияння набуттю дітьми та учнівською молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів;формування етнічної та національної самосвідомості, любові до рідної землі, держави, родини, народу; визнання духовної єдності населення усіх регіонів України, спільності його культурної спадщини та майбутнього;формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства; культивування кращих рис української ментальності – працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, бережного ставлення до природи;формування мовної культури, оволодіння і вживання української мови як духовного коду нації;спонукання зростаючої особистості до активної протидії аморальності, правопорушенням, шовінізму, фашизму.

Патріотичне виховання здійснюється насамперед у процесі навчання, де в учнів закладається фундамент глибоких знань, форму­ються світогляд, національна самос­відомість.

Процес патріотичного виховання здійснюється й у позакласній і позашкільній діяльності.

Цей напрямок виховання в школі починають з першого класу. Тому в основу системного підходу до здійснення патріотичного виховання в школі покладено врахування вікових особливостей дітей.


Дорогий тату!

Ось минає шостий місяць без тебе. Нам важко,ми дуже скучили. Вашу бригаду підтримує все село Стрітівка. Я хочу, щоб ти скоріше повертався додому.

Щохвилини я думаю , як ти там , чи не загинули невинні солдати , чи живі вони.

Коли дивлюся новини, я плачу, тому що мені сумно , невесело.

Нам всім сумно без тебе, ми скучили. Ми думаємо, чи не оточили вас російські війська. Ви боретеся за Україну, але я думала, що ти там будеш не так довго. Мені шкода усіх солдатів, які покинули свої родини, адже жити в розлуці важко.

Я не можу дивитися спокійно на те, що коїться в країні.

Я сподіваюся, що ми гуртом знайдемо вихід із цієї ситуації .Я хочу жити в мирі, з татом і мамою, хочу прокидатися вранці і бачити усміхненого тата, а не тільки чути по телефону його голос. Я буду молитися за кожного солдата, щоб наша країна не втрачала своїх захисників. Якщо й далі будуть гинути кращі з кращих, що буде з ненькою Україною ?

Я хочу, щоб Україна жила і квітла як раніше. Я хочу, щоб усі татусі повернулися до своїх діток, чоловіки – до дружин, сини – до матерів. Я – за мир !!!

Твоя донечка Богданка

/Files/images/2014-2015nr/IMG_20140901_162057.jpg

/Files/images/2014-2015nr/SAM_4364.JPG

/Files/images/IMG_3706.JPG

/Files/images/IMG_1564.jpg


ПРАПОР СТРІТІВСЬКОЇ ЗОШ І - ІІ СТУПЕНІВ

/Files/images/simvolka_shkoli/Прапор на сайт.jpg

ГЕРБ СТРІТІВСЬКОЇ ЗОШ І - ІІ СТУПЕНІВ

/Files/images/simvolka_shkoli/Готова емблема 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 672