• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

Разом ми сила

Життя іде. Дорослішають діти, сивіють матері – такий закон життя. Та ніколи не старітиме наша квітуча українська земля. 22 січня 1918 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України.

Інтелектуально-розважальну гру «Люби, цінуй, поважай свій рідний край» було проведено серед учнів 9 класу до Дня соборності України. За звання кращих українознавців змагалися дві команди: «Патріоти» та «Алфавіт».

Розпочали захід з перегляду відеофільму із циклу «Україна. Шлях до перемоги». Під час конкурсу діти продемонстрували свої знання з історії, географії, народознавства, засвідчили свою любов до України, її мови, пісні, мистецтва, звичаїв та традицій.

27 років ми живемо на вільній землі, працюємо на користь незалежної держави, яка має свій Прапор, свій Герб та Гімн. Про це мріяв, за це боровся наш нескорений народ. Повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Дев’ятикласники знають, що від них залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

/Files/images/2016-2017nr/DSC_0004 .JPG

Акція "Подаруй дитині радість"

Незабаром свято Миколая, Новорічні та Різдвяні свята. На жаль не всі українські діти можуть поринуть в чарівну атмосферу, адже діти, які проживають в зоні проведення АТО замість новорічних феєрверків чують постріли та вибухи. Щоб підняти їм настрій, подарувати подарунки до свят, учні 1-6 класів Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. взяли активну участь в акції "Подаруй дитині радість". Юні стрітівці принесли з дому м’які іграшки, ляльки, канцелярське приладдя. Дитячі подарунки в зону проведення АТО відвезуть військовослужбовці Житомирської аеромобільної бригади. Учні школи написали колективний лист своїм одноліткам з побажаннями миру і злагоди.


/Files/images/2016-2017nr/IMG_20161109_103424.jpg

/Files/images/2015-2016_nr/image.gif

З Україною в серці …


Дорогий тату!

Ось минає шостий місяць без тебе. Нам важко,ми дуже скучили. Вашу бригаду підтримує все село Стрітівка. Я хочу, щоб ти скоріше повертався додому.

Щохвилини я думаю , як ти там , чи не загинули невинні солдати , чи живі вони.

Коли дивлюся новини, я плачу, тому що мені сумно , невесело.

Нам всім сумно без тебе, ми скучили. Ми думаємо, чи не оточили вас російські війська. Ви боретеся за Україну, але я думала, що ти там будеш не так довго. Мені шкода усіх солдатів, які покинули свої родини, адже жити в розлуці важко.

Я не можу дивитися спокійно на те, що коїться в країні.

Я сподіваюся, що ми гуртом знайдемо вихід із цієї ситуації .Я хочу жити в мирі, з татом і мамою, хочу прокидатися вранці і бачити усміхненого тата, а не тільки чути по телефону його голос. Я буду молитися за кожного солдата, щоб наша країна не втрачала своїх захисників. Якщо й далі будуть гинути кращі з кращих, що буде з ненькою Україною ?

Я хочу, щоб Україна жила і квітла як раніше. Я хочу, щоб усі татусі повернулися до своїх діток, чоловіки – до дружин, сини – до матерів. Я – за мир !!!

Твоя донечка Богданка

/Files/images/2014-2015nr/IMG_20140901_162057.jpg

/Files/images/2014-2015nr/SAM_4364.JPG

/Files/images/IMG_3706.JPG

/Files/images/IMG_1564.jpg


ПРАПОР СТРІТІВСЬКОЇ ЗОШ І - ІІ СТУПЕНІВ

/Files/images/simvolka_shkoli/Прапор на сайт.jpg

ГЕРБ СТРІТІВСЬКОЇ ЗОШ І - ІІ СТУПЕНІВ

/Files/images/simvolka_shkoli/Готова емблема 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 117