Розклад уроків

на 2021-2022 н.р.

Стрітівської філії ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6 клас 7 клас 9 клас
Понеділок 1 Трудове навчання Англійська мова Алгебра
2 Трудове навчання Українська мова Геометрія
3 Математика Українська література Англійська мова
4 Українська література Основи здоров’я Трудове навчання
5 Біологія Трудове навчання Зарубіжна література
6 Англійська мова Біологія Українська література
7 укр.мова/ Хімія/ Основи здоров’я
18,2/21,7 16,2/21,5 22,3
Вівторок 1 Українська мова Фізика Хімія
2 Географія Біологія Історія
3 Історія Зарубіжна література Фізика
4 Математика Алгебра Історія
5 Зарубіжна література Історія Географія
6 Фізична культура Інформатика Зарубіжна література
7 21 Фізична культура 22,3 Біологія 22,8
Середа 1 Біологія Географія Мистецтво
2 Математика Геометрія Хімія
3 Українська мова Хімія Алгебра
4 Англійська мова Фізична культура Українська мова
5 Українська література Музичне мистецтво Англійська мова
6 Основи здоров’я Укр.мова/ Фізична культура
7 20,7 15,9/19,4 Інформатика 22,7
Четвер 1 Інформатика Фізика Правознавство
2 Зарубіжна література Історія Фізика
3 Історія Алгебра Фізика
4 Англійська мова Українська мова Історія/географія
5 Музичне мистецтво географія Українська література
6 Фізична культура Зарубіжна література Інформатика
7 Фізична культура
11,8 16,7 16,8
П’ятниця 1 Математика Українська мова Англійська мова
2 Образотворче мистецтво Геометрія Геометрія
3 Українська мова Образотворче мистецтво Біологія
4 Фізична культура Біологія Українська мова
5 Географія Англійська мова Фізична культура
6 Фізична культура
7 14,6 18,7 19,5


Розклад занять учня 8 класу Стрітівської філії

Білодід Віталія на 2021-2022н.р.

День Предмет Час Вчитель
Понеділок 1
2
3 Фізика (2р) 10.30-11.15 Потапова О.І.
4 Зарубіжна література (2р) 11.35-12.20 Сірик В.Ф.
5 Трудове навчання - Приходько Ю.С.
6 Трудове навчання (1р) 13.20-13.40 Приходько Ю.С.
7 Інформатика (1р) 14.00-14.20 Садовська Л.Б.
8 Музичне мистецтво 15.00-15.15 Ткаченко Ю.О.
Вівторок 1 Історія України (1р) 8.00-8.20 Палажченко М.С.
2 Біологія (2р) 9.25-10.10 Гур’янов А.В.
3 Образотворче мистецтво (1р) 10.15-10.30 Лаганович Т.Ю.
4 Англійська мова - Головко О.І.
5
6 Фізика - Потапова О.І.
Середа 1
2
3 Українська мова (2/3р) 10.30-11.15 Сірик В.Ф.
4 Хімія (1/2р) 11.35-12.20 Гур’янов А.В.
5 Алгебра (2р) 12.30-13.15 Садовська Л.Б.
6
Четвер 1 Всесвітня (1р) 8.00-8.20 Палажченко М.С.
2 Фізична культура (3р) 9.25-10.10 Лаганович Т.Ю.
3 Основи здоров’я (1р) 10.15-10.30 Садовська Л.Б.
4 Українська література - Сірик В.Ф.
5 Українська література (2р) 12.30-13.15 Сірик В.Ф.
6
7
П’ятниця 1 Географія (2р) 8.30-9.15 Садовська Л.Б.
2 Українська мова - Сірик В.Ф.
3 Геометрія (2р) 10.30-11.15 Садовська Л.Б.
4 Англійська мова (3р) 11.35-12.20 Головко О.І.
5 Зарубіжна література - Сірик В.Ф.
6
Кiлькiсть переглядiв: 145